Poradňa

Množia sa kontakty od vás, potenciálnych klientov, že ste kúpili "pod rukou" COMPEX SSP 8.0,alebo iný produkt za oveľa lepšiu cenu. A potom vám začnú problémy, ktoré odrazu nemáte s kým riešiť. V krátkom článku sa pokúsim napísať, prečo je dobré kupovať u mňa a čo tým získate.

V máji 2023 som po dohode s dávateľom STRYD spustil podpornú osvetu pre STRYD. STRYD NEXT GEN je skutočne špičkový a moderný pomocník pre každého bežca. Ako ho lepšie spropagovať, ak nie cez osobu športovca a atléta ? Do výberu cez Facebook Irun sa prihlásilo dosť záujemcov. A z nich len jedna žena. Eliška Klepková. Preto výber padol...

Milé dámy. Poznáte to. Unavený od nôh. Po celom dni, ledva nohy dvíhate. A netrápi to len ženy. Aj keď práve oni sú tou najohrozenejšou skupinou pre vznik ochorenia. Čo robiť a ako si môžete pomôcť? Priamo doma a bez lekára.

Väčšina dezinfekcie na svete sa spolieha na účinky alkoholu. Existujú aj účinné nealkoholové dezinfekcie, ale o tých možno inokedy. Pod alkoholom nemyslím len alkohol taký, ako ho pijeme v pive, víne, či destilátoch teda etanol, ale aj iné alkoholy najmä izopropylalkohol.
Ako je to teda s tým gélom? Gél je výmysel komerčného trhu. V profesionálnom...