Reboots One

Zľava

Kúpou produktu získavate nekonečné bezplatné poradenstvo. Kedykoľvek budete potrebovať niečo sa opýtať, poradiť o tréningu,alebo o masáži, stačí mi zavolať 0903283127 Peter 

Správna veľkosť nohavice Reboots - ako ju určím?Odmerajte si dĺžku nohy a ostatné nechajte na nás. Telefonicky,alebo osobne konzultujteme optimálnu dĺžku.Veľkosti Reboots:

M: dĺžka do 81cm. Pri menšom obvode stehna odporúčame použiť vyšší tlak pre efektívnu aplikáciu.
L: dĺžka 82 - 88cm. Najbežnejšia veľkosť.
XL: dĺžka 89cm +

Nohavice by mali byť natiahnuté čo najvyššie, tak aby špičky nôh mierne pretŕčali cez spodný koniec. Pri takto nasadených nohaviciach si môžete byť istý, že aplikácia pôsobí správne.

Aplikovaním kompresných nohavíc sa podporuje prirodzená regenerácia a váš čas strávený regeneráciou bude efektívnejšie využitý a zároveň predídete prílišnému napätie a opuchu svalov po fyzickej záťaži. Reboots umožňuje športovcom dosiahnuť vysoké výkonnostné očakávania a vďaka nim môžu čas regeneráciu využiť oveľa efektívnejšie. Benefitom sú ľahšie nohy, zvýšený rozsah pohybu a zníženie rizika zranenia. POUŽITIE A VÝHODA U bežných ľudí:Odstraňuje a zlepšujú: poruchy lymfatického systému, opuchy nôh celulitída cievna nedostatočnosť metabolické problémy lipedémy

AKO ČASTO SA REBOOTS MÔŽU POUŽÍVAŤ:
Reboots možné používať dennodenne. Optimálna doba jednej terapie je 30 až 50 minút. Neexistuje špecifikovaná doba trvania alebo frekvencie. Všeobecne platí nasledujúce: Reboots regeneračné nohavice môžete používať tak dlho, ako sa pri ich aplikácii cítite dobre.

KEDY SA REBOOTS POUŽÍVAJÚ:
1. Priamo po tréningu: Reboots vám pomôžu rýchlejšie zredukovať výslednú kyselinu mliečnu a zregenerovať po namáhavom tréningu.
2. Pre relaxáciu: Mali ste ťažký a vyčerpávajúci deň a chcete si večer oddýchnuť? Reboots masáž vám v tom pomôže.
3. Pri zahrievaní pred tréningom / pretekmi: Reboots síce nie sú určené na rozohriatie pred tréningom, napriek tomu mnohí športovci majú veľmi pozitívne skúsenosti s krátkou aplikáciou pred tréningom. Aplikácia by však mala byť krátka a pri nízkom tlaku.Bez ohľadu na to, kedy Reboots použijete, držte nohy počas aplikácie čo najrovnomernejšie v horizontálnej polohe a dbajte na to, aby hadica prívodu vzduchu neboli zaseknuté.
AKÝ TLAK MÔŽEM POUŽIŤ:Viac nie je vždy lepšie. Najmä keď začnete používať Reboots, mali by ste na ne zvyknúť pomaly. Odporúčame vám začať s nízkym tlakom a zvyšovať ho počas nasledujúcich aplikácií. Tlak si môžete nastavovať sami v rozmedzí od 30 do 240 mmHg v krokoch po 30. Ak je to potrebné, môžu byť jednotlivé komory vynechané. Ak máte na nohe napríklad veľmi bolestivé miesto. Rozhodujúcu úlohu pri výbere správneho tlaku hrá tiež obvod nohy. Používatelia s tenkými nohami môžu používať vyšší tlak častejšie. Primeraný tlak je všeobecne odlišný pre každého športovca, pretože každé telo je iné. Mali by ste počúvať svoje telo a upraviť si tlak tak, aby ste sa cítili dobre.180 mmHg môže byť pre niekoho dokonalé, ale pre iného veľmi nepríjemné.
REBOOTS PONÚKA 4 rôzne masážne programy: Programy sa líšia v tom, ako sa nafukujú jednotlivé vzduchové komory.
1. Program A - Flow:Program A používa cielený tlak a je preto vhodný pre uvoľnenie svalov a svalovú regeneráciu. Postupne sa nafukujú jednotlivé komory, pričom vždy je nafúknutá iba jedna.
2. Program B - Intense:Kontinuálne tlak používaný programom B zabraňuje spätnému toku. Preto je program B vhodný najmä na odstraňovanie laktátu. Začiatočníci by si mali na tento program zvykať pomaly, po určitom čase používania programu A.
3. Program C - Double:Program C je ideálna pre krátke aplikácie. Je podobný programu A, ale nafukované sú vždy dve komory naraz, preto ponúka dvojnásobný počet opakovaní za rovnaké obdobie. Preto skracuje dobu trvania aplikácie.
4. Program D - Impulse Potrebujete krátku a intenzívnu aplikáciu? Potom program D je ten správny pre vás. Tento program je navrhnutý tak, aby maximalizoval počet kompresných opakovaní a je vhodný najmä pre krátke, veľmi intenzívne aplikácie.
TECHNICKÉ PARAMETRE:6 individuálnych vzduchových komôr v kombinácii s vysokým tlakom umožňuje efektívne "vytlačovanie" metabolitov z nôh, čím ovplyvňuje nielen nohy, ale aj organizmus ako celok možnosť nastavenia jednotlivých komôr 8 úrovní tlaku od 30 - 240 Torr možnosť deaktivácie jednotlivých komôr počas aplikácie v miestach zvýšenej bolesti alebo zranenianastaviteľný čas aplikácie od 5 - 90 mintri veľkosti v rozmedzí 150 - 200cm (M, L) po cca 15cm telesnej výšky6 individuálnych programov (programy pre krátky, dlhý a veľmi intenzívny masážny cyklus)

Čo je vlastne prístrojová lymfodrenáž?

Táto metóda je menej časovo i finančne náročná než manuálna lymfodrenáž. Je to veľmi moderné a účinná metóda, ako efektívne ovplyvniť tok lymfy. Tento typ sa vyskytuje častejšie. Pred začiatkom lymfodrenáže je dôležité uvoľniť lymfatické uzliny, o riadne uvoľnení sa stará certifikovaný lymfoterapeut. Prostriedkom prístrojové lymfodrenáže sú kompresné návleky. Ich podoba sa odvíja od miesta problému, najbežnejšie sú kompresné nohavice, ale existujú aj rukávy či vesta. Návleky sú zostavené zo vzduchových komôr, ktoré sa striedavo nafukujú podľa vopred nastaveného programu. Veľmi dôležité je nastavenie tlaku v komorách, nesmie byť malý, ale ani príliš vysoký, to má na lymfatický systém opačný efekt.

Prístrojová lymfodrenáž sa prevažne odporúča v prípade chronických žilových nedostatočnosťou, celulitídy, vredov predkolenia, artrózy, porúch prekrvenia, gynekologických ťažkostí apod. Naopak sa neodporúča v prípade ochorenia pečene a obličiek, pri akútnom onkologickom ochorení, pri ťažkých srdcových ochoreniach, kožných ťažkostiach, tiež pri akútnych zápalov žíl či pri infekčnom ochorení alebo tiež pri neurologických ochoreniach, ako je napríklad epilepsia.

Lymfodrenáž  ručná masáž je špeciálna technika zameraná na lymfatický systém - opuchy, lymfedémy a problémy so žilovým systémom. Je to jediný fyziologický spôsob ošetrenia pokožky, ktorým môžeme vyvolať regeneráciu kože a podkožia. Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny, zlepšuje prekrvenie tkaniva a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus. V kombinácii so správnou výživou a pohybom predstavuje neoceniteľného pomocníka v boji proti celulitíde.

Nedostatok pohybu a nesprávne stravovanie spomaľuje lymfu a zanáša telo škodlivými látkami. Pomocou lymfodrenáže zbavujeme telo opuchov, ovplyvňujeme imunitný systém, zmierňujeme bolestivé napätie v končatinách, prinášame uvoľnenie a vítanú úľavu. 


Kontraindikácie:
neliečená hypertenzia kardiostimulátor tehotenstvo onkologickí pacientivysoké štádium kŕčových žíl cievne implantáty v dolných končatinách

799,00 € 869,00 €