EMST 150

Kúpou produktu získavate nekonečné bezplatné poradenstvo. Kedykoľvek budete potrebovať niečo sa opýtať, poradiť o tréningu,alebo o masáži, stačí mi zavolať 0903283127 Peter 

Ako sa naučiť správne dýchať?

EMST150 ™ je expiračná svalový trenažér určený pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje dýchanie, expektoračný a prehĺtacie funkcie. Pravidelný tréning s touto pomôckou vedie k posilneniu výdychových svalov, uľahčenie vykašliavania, zlepšenie kondície a zníženie dýchavičnosti.

Ako to fungujeExkluzívny dizajn EMST150 ™ využíva jedinečný kalibrovaný ventil na zníženie tlaku, ktorý vytvára izometrické zaťaženie ** na svaly, ktoré sa používajú na kašeľ, prehĺtanie a dýchanie. Toto je podobné skúsenosti, ktoré sa vyskytujú, keď zdvihnete závažie, aby ste posilnili svaly v iných častiach tela. Využíva rovnaký princíp ako váhy v telocvični - EMST150 ™ je váš ručný "váha". EMST150 ™ môžete nosiť kdekoľvek a používať kedykoľvek na zlepšenie a udržanie svalovej sily aj po dokončení tréningu! A je kalibrovaná tak, aby ste mohli v priebehu času merať váš pokrok! Kalibrácia na EMST150 ™ je nastaviteľná od 0 do 150 cm H20, čo umožňuje bezpečné a plné využitie ako dýchanie, prehĺtanie kašeľ a hlasová intenzita zvyšuje počas tréningového programu. Nielen to, ale kalibračné funkcie vám umožňujú presne merať váš postup v priebehu času. Zariadenie EMST150 ™ je tak ľahké a kompaktné, že môže cestovať kdekoľvek s vami, vo vrecku na telocvični, kabelke alebo dokonca aj kufríku. Izometrické zaťaženie - jednoducho znamená, že svaly sú "spracované" silou, ktorá sa rovná sily, ktorú na ne kladiete.Nastavenie EMST150 ™ Exspiračný svalový tréner pre prvé použitie

Použite tieto pokyny na používanie EMST150 ™ Exspiračný svalový tréner.
Aby ste sťažili vyfúknutie vzduchu cez ventil, utiahnite pružinu EMST150 ™ tréningom otáčaním gombíka doprava. Ak chcete pružinu uvoľniť a uľahčiť fúkanie vzduchu cez ventil, otočte gombík doľava.
Na prístroji EMST150 ™ Trainer je potrebný tlak na otvorenie ventilu, kde sa malá kovová skrutka na spodnom okraji gombíka dotýka riadku na stupnici.
Začiatok tréningu: S pomocou trénera postupujte opatrne podľa nižšie uvedených krokov.
Pamätajte si: Nastavte ventil a / alebo presuňte sa na nasledujúcu kalibrovanú čiaru len vtedy, keď ste trénovali v tomto konkrétnom nastavení týždeň.

Určenie, kde sa má začať výcvik

Postupujte podľa nižšie uvedených tréningových krokov a zmerajte maximálnu svalovú silu a začnite trénovať:

Umiestnite nosovú svorku na nos.
Otočte gombíkom EMST150 ™ doľava alebo proti smeru hodinových ručičiek, až kým ho už nemôžete otáčať. EMST150 ™ je teraz na najnižšom tlaku alebo 30 cmH20. Tu začnite.
Odstráňte viečko z náustku a umiestnite náustok do EMST150 ™
Zhlboka nadýchnite a potom vložte náustok EMST150 ™ do úst, za zubami a tesne utiahnite pery okolo náustku. Nevdychujte, kým náustok nie je bezpečne na svojom mieste. V prípade potreby použite svoju voľnú ruku, aby ste si pery udržali okolo náustku.
Zariadenie vytláčajte tvrdým a rýchlym vzduchom, až kým sa neprenikne vzduch, potom ho zastavte.
Ak prešiel vzduch cez trenažér, otočte gombík jednou úplne otočte doprava na vyšší tlak. Znova prefúknite. Zvýšte o jednu otáčku, kým už nebudete môcť vyfukovať vzduch.
Potom vráťte späť 1 úplný obrat. To je tlak, pri ktorom začnete trénovať.
Akonáhle určíte svoju maximálnu výdychovú silu, je čas začať robiť silnejšie.
Najvyšší tlak, ktorý vzduch prechádza cez trénera, je maximálny výdychový tlak

Poznámka: Vyberte si čas, keď máte čas trénovať a pravdepodobne nebudete cítiť únavu. Trvanie tréningu trvá 20 až 30 minút. Odporúčame Vám každý deň vyzdvihnúť rovnaký čas. Môžete buď sedieť alebo stáť, aj keď je odporúčané posedenie. Pamätajte, že budete trénovať po dobu piatich dní v počiatočnom nastavení a až potom by mali byť úrovne upravené.

Umiestnite nosovú svorku na nos.
Zhlboka nadýchnite a nevydychujte.
Umiestnite náustok do úst, za zubami a tesne utiahnite pery okolo nich, v prípade potreby držte alebo zatlačte po stranách tváre.
Pomocou hrudníka a brušných svalov dýchajte rázne a rýchlo, aby ste pretiahli vzduch cez zariadenie. Toto úsilie by trvalo len niekoľko sekúnd.
Odpočívajte minimálne 15-30 sekúnd. Neprekročte pokoj medzi výcvikovými dychmi, pretože je dôležité umožniť svalom čas pripraviť sa pred ďalším súborom.
Opakujte toto cvičenie päťkrát (kroky 1 - 5) a potom chvíľku prestanete. Tento proces nazývame 5 dychových testov.
Po 1 minútovom prerušení vykonajte ďalšie päťdimenzionálne testy (kroky 1 až 5) a potom urobte ďalšiu minútu prestávke.
Dokončite päť päť dychových testov na celkovo 25 tréningových dychov.
Zastavte tréning, ak sa začnete cítiť ľahko v každej fáze.
Zaznamenajte dátum a čas, kedy ste absolvovali cvičenia, ako aj vybraté nastavenia.
Na konci prvého týždňa tréningu posuňte gombík na prístroji o štvrtinu otočenia doprava a začnite druhý týždeň tréningu. Ak máte pocit, že môžete otočiť gombík na vyššiu úroveň, urobte tak, ale pamätajte, že vzduch by sa mal voľne pohybovať cez zariadenie bez veľkého úsilia.

kontraindikácie

Ak trpíte niektorou z nasledujúcich chorôb,stavov, pred začatím tohto alebo akéhokoľvek cvičebného programu sa poraďte so svojím terapeutom alebo lekárom.

Ak ste tehotná alebo máte podozrenie, že ste tehotná
Ak máte neliečenú hypertenziu
Ak ste nedávno mali mozgovú príhodu
Ak máte akékoľvek srdcové abnormality
Ak máte emfyzém, astmu alebo chronické obštrukčné ochorenie pľúc
Ak ste niekedy zaznamenali zlyhanie pľúca
Ak ste mali operáciu hlavy alebo krku
Ak máte neliečenú gastroezofageálnu refluxnú chorobu


Viac tu: https://www.regesport.eu/products/emst-150/

69,00 €