COMPEX MINI stimulačný prístroj

NOVINKA

COMPEX® MINI WIRELESS - bezdrôtový vreckový svalový stimulátor, ovládaný priamo z vášho mobilného telefónu. Ideálny na cestovanie.

Doprajte si úľavu, masáž, regeneráciu po únavnom dni či športovom výkone, zariaďte si súkromnú posilňovňu pre ľubovoľné svalové partie, napríklad pri čítaní na hotelovej izbe.

Compex MINI WIRELESS je skvelým pomocníkom nielen na cestách. Špeciálna programová výbava je zameraná na relaxáciu po náročnom dni, regeneráciu po športových aktivitách, na spevnenie svalových skupín aj na ich posilnenie. Urýchľuje aj svalovú regeneráciu, vie navodiť príjemný pocit relaxácie a poradí si aj s bolestivosťou preťažených či narušených svalových tkanív pomocou TENS prúdov, ktoré sú využívané v medicínskej liečbe.

Compex MINI WIRELESS je tak diskrétny, že nie je problém ho umiestniť pod oblečenie a dopriať si tak stimuláciu prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Napríklad vo vašej kancelárii počas telefónnych hovorov.

Compex MINI WIRELESS obsahuje 6 účinných programov, ktoré je možné ovládať pomocou aplikácie vo vašom mobilnom telefóne. Funguje ale aj bez neho, ovládacie tlačidlá pre výber typu a intenzity stimulácie sú umiestnené priamo v jednom z dvoch stimulačných modulov.

Obsahuje tieto programy:

 • Zahriatie svalu
 • Tréning svalovej vytrvalosti
 • Tréning odolnosti a sily
 • Aktívna regenerácia po tréningovej záťaži
 • Relaxačná masáž
 • Úľava od bolesti (TENS prúdy)

Prístroje COMPEX pomocou patentovaných 20 minútových svalových elektrostimulácií umožňujú navýšiť silové dispozície o 27%, vytrvalostné o 15%, zväčšiť objem svalu o 8% a prekrvením jeho krvného riečišťa odplaviť značné množstvo laktátu a odpadových metabolitov vo svaloch. Výrazne napomáhajú tíšeniu bolesti a urýchľujú hojenie poškodených svalových tkanív pomocou TENS prúdov, ktoré boli vyvinuté na lekárske účely.

OBSAH BALENIA

2 bezdrôtové moduly, náhradné elektródy (6ks), prepravné púzdro, nabíjací kábel, 2+2 prepojovacie káble. K prístroju poskytujeme manuál a on-line poradenstvo, štandardnú 2-ročnú záruku s možnosťou jej predĺženia o 1 rok.

POSTUP:

Stiahnite si app pre Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yuyife.compex
alebo
pre IOS Apple v App Store.

Uistite sa, že máte zapnuté Bluetooth® na vašom smartfóne. Potom zapnite Compex® Mini pody. Stačí stlačiť tlačidlo ON/OFF. Rozsvieti sa žltá LED dióda a jedno pípnutie, ktoré označí, že je napájanie zapnuté. Hlavný modul by sa mal automaticky spárovať s aplikáciou. Ak sa automaticky nesynchronizuje, po zobrazení výzvy spárujte Mini s Bluetooth® kliknutím na "pripojiť".

Poznámka: Ak používate iba jeden modul, uistite sa, že ide o hlavný modul, ktorý má na ľavej strane číslo 1.

VYBERTE PROGRAM

V hlavnom menu klepnite na ikonu programu. Dostanete sa na zoznam šiestich vopred navrhnutých programov:

 • Rozohratie svalov/Strečing
 • Vytrvalosť
 • Odpor
 • Aktívna regenerácia po tréningu
 • Svalová relaxácia / masáž
 • Úľava od bolesti / TENS

Vyberte si svoj program a potom kliknite na ikonu "Domov" v pravom hornom rohu a vráťte sa do hlavnej ponuky. Klepnutím na "Umiestnenie podložiek" umiestnite elektródy správne.

AKO UMIESTNITE ELEKTRÓDY

Pred začatím programu sa musíte rozhodnúť, na ktorú svalovú skupinu by ste sa chceli zamerať. Akonáhle sa rozhodnete pre cieľovú oblasť, jednoducho kliknite na ikonu Pad Placement a potom vyberte svalovú skupinu. Tu nájdete prehľadných sprievodcov umiestnením. Pred umiestnením elektród sa uistite, že je vaša pokožka čistá a suchá. Tiež dvakrát skontrolujte, či sú vankúšiky bezpečne umiestnené na pokožke, inak sa nedá nastaviť intenzita výstupu.

Keď sú elektródy správne umiestnené, klepnite na "Štart".

ÚPRAVA INTENZITY

Keď vyberiete program, dostanete sa na obrazovku s nastaveniami časovania a intenzity programu. Tu môžete upraviť intenzitu klepnutím na znamienko plus "+" pre zvýšenie alebo znamienko mínus "-" pre zníženie úrovne. Ak potrebujete na chvíľu prerušiť prehrávanie, stlačte tlačidlo pozastavenia/prehrávania (vpravo dole).

Do programov sa môžete vrátiť kliknutím na ikonu "Programy" vľavo dole.

Video https://youtu.be/2s-pvLK3xIU 

299,00 €