COMPEX FIXX MINI

Skladom

Masážny prístroj Compex® Fixx ™ Mini umožňuje hĺbkovú masáž bolestivých, preťažených a unavených svalov, je vždy pohotovo k dispozícii pre odstránenie svalového napätia.

Zahriatie svalstva, zmiernenie bolesti, zlepšenie regenerácie. to všetko môžete mať kdekoľvek ste. COMPEX FIXX MINI je naozaj "malý,ale výkonný" :-

Masážna pištoľ je multifunkčným spoločníkom pre použitie v rôznych oblastiach športu a regenerácie. Na jednej strane rozmasírováním napätých svalov a hlbokých svalových vlákien pomáha uvoľňovať bolesť a napätie, na strane druhej umožňuje zahriatie a prekrvenie svalov pred športovým výkonom. Pri pravidelnom používaní pomáha zlepšovať aj vašu pohyblivosť, po intenzívnych športových výkonoch optimálne podporí vašu regeneráciu.

Prednosti Compex® Fixx ™ Mini

Ergonomický dizajn a priložená rukoväť umožňuje účinne ošetriť každé miesto na tele

3 úrovne rýchlosti: 25, 33, 42 impulzov za sekundu pre optimálny účinok terapie

Účinne zmierňuje napätie, zatuhnutí a bolesť vo svaloch a úponoch, stimuluje spúšťacie body

Možno použiť k zahriatiu svalov

Amplitúda: 10 mm

Veľmi nízka hlučnosť (51dB)

Lítium-iónová batéria (výdrž batérie približne 90 minút)

Dodávka obsahuje 1 masážne hlavicu, rukoväť, úložné puzdro, napájací adaptér a návod na použitie (ďalšie masážne hlavice je možné objednať samostatne)

Priaznivá hmotnosť (565g bez rukoväti)

LED Indikátor stavu batérie

Vďaka premyslenej ergonómii, rukoväte a veľmi priaznivé váhe sa Compex® Fixx ™ Mini ľahko používa aj na ťažko dostupných častiach tela. Spolu s trojrýchlostný masážnou hlavicou umožňuje dopriať si optimálny prítlak a vybrať tak tú najlepšiu terapeutickú stratégiu pre každú partiu Vášho tela. Compex® Fixx ™ Mini je naviac bezkonkurenčne tichý a počas svojej hĺbkové masáže nebudete teda nikoho rušiť nadmerným hlukom ako býva u podobných prístrojov zvykom. Bezkonkurenčná je aj výdrž batérie, takže nabíjačku so sebou nosiť nemusíte aj keď sa o terapii podelíte s partnerom.

Compex® Fixx ™ Mini je vynikajúcou voľbou pre každý Váš sval.

214,00 € 219,00 €