COMPEX COREBELT 1.0

NOVINKA

Compex CoreBelt 1.0 je účinný prístroj na elektrostimuláciu brušných a bedrových svalov vo forme pásu. Bol navrhnutý svetoznámou značkou Compex a využíva osvedčenú švajčiarsku technológiu.

Svalová stimulácia brucha a chrbta riadená špecializovanou aplikáciou pomáha spevniť a vytvarovať vaše telo. Len za 20 minút, 3krát týždenne, pomocou 2 cielených programov stimulácie svalov vám Compex® CoreBelt 1.0 môže pomôcť obnoviť dokonalý svalový tonus v oblasti brucha a bedrových svalov a vytvarovať váš pás.

Efektívny tréning brušných a bedrových svalov

Compex CoreBelt je navrhnutý tak, aby vám umožnil ľahko a efektívne posilniť a vytvarovať brušné svaly a zlepšil centrálnu (core) stabilizáciu vášho tela. Zabudnite na bolesti chrbta a zlepšujte svoju fyzickú kondíciu starostlivosťou o vaše stabilizačné svaly.

Na rozdiel od iných pásov má CoreBelt 1.0 elektródy umiestnené nezávisle vpredu a vzadu. To umožňuje stimulovať samotné brušné svaly, alebo posilňovať brušné aj bedrové partie.

Programy CoreBelt 1.0

CoreBelt 1.0 ponúka 2 rôzne stimulačné programy: "Tone" - tónovanie pre vaše brušné svaly a "Reinforce" - posilňovanie pre brušné svaly a dolnú časť chrbta. Tieto programy sa nachádzajú v aplikácii Compex CoreBelt, kde ich môžete spustiť a nastaviť si príslušnú intenzitu tak, aby vám vyhovovala.

Pripojenie smartfónu

Elektrostimulačný pás CoreBelt je možné ovládať vlastným smartfónom!

Aplikácia CoreBelt

Dedikovaná aplikácia pre Android a iOS umožňuje ovládať prevádzku zariadenia z vlastného telefónu.

Batérie s dlhou výdržou

CoreBelt sa môže pochváliť výdržou batérie až 2 týždne. Úplné nabitie nezaberie viac ako 2 hodiny.

Obsah sady CoreBelt 1.0

Cvičebný pás vo zvolenej veľkosti (S/M 65-85cm obvod pásu alebo L/XL 85-114cm)

Riadiaca jednotka CoreBelt 1.0

Balenie elektród 8 × 8 cm (4 kusy)

Skladovací a prepravný kufor

nabíjací USB kábel

186,00 €