REBOOTS Arm ONE

Novinka

Vedecké štúdie ukázali výraznú redukciu v úrovniach krvného laktátu, kyseliny močovej, kreatínkinázy (merateľné hodnoty únavy svalov) počas používania. Aplikovaním kompresných návlekov sa podporuje prirodzená regenerácia a váš čas strávený regeneráciou bude efektívnejšie využitý a zároveň predídete prílišnému napätie a opuchu svalov po fyzickej záťaži. Reboots umožňuje športovcom dosiahnuť vysoké výkonnostné očakávania a vďaka nim môžu čas regeneráciu využiť oveľa efektívnejšie. Benefitom sú ľahšie ruky, zvýšený rozsah pohybu a zníženie rizika zranenia.

POUŽITIE A VÝHODA U bežných ľudí:

Odstraňuje a zlepšujú: poruchy lymfatického systému, opuchy nôh celulitída cievna nedostatočnosť metabolické problémy lipedémy.

AKO ČASTO SA REBOOTS MÔŽU POUŽÍVAŤ:

Reboots možné používať dennodenne. Optimálna doba jednej terapie je 30 až 50 minút. Neexistuje špecifikovaná doba trvania alebo frekvencie. Všeobecne platí nasledujúce: Reboots regeneračné návleky na ruky môžete používať tak dlho, ako sa pri ich aplikácii cítite dobre.

AKÝ TLAK MÔŽEM POUŽIŤ:

Viac nie je vždy lepšie. Najmä keď začnete používať Reboots, mali by ste si na ne zvyknúť postupne. Odporúčame vám začať s nízkym tlakom a zvyšovať ho počas nasledujúcich aplikácií. Tlak si môžete nastavovať sami v rozmedzí od 30 do 240 mmHg v krokoch po 30. Ak je to potrebné, môžu byť jednotlivé komory vynechané. Ak máte na ruke napríklad veľmi bolestivé miesto. Rozhodujúcu úlohu pri výbere správneho tlaku hrá tiež obvod ruky. Používatelia s tenkými rukami môžu používať vyšší tlak častejšie. Primeraný tlak je všeobecne odlišný pre každého športovca, pretože každé telo je iné. Mali by ste počúvať svoje telo a upraviť si tlak tak, aby ste sa cítili dobře.180 mmHg môže byť pre niekoho dokonalé, ale pre iného veľmi nepríjemné.

REBOOTS PONÚKA 6 RÔZNYCH masážne programy:

Program A - Flow

Program A používa cielený tlak a je preto vhodný pre uvoľnenie svalov a svalovú regeneráciu. Postupne sa nafukujú jednotlivé komory, pričom vždy sa nafúkne iba jedna.

Program B - Intense

Kontinuálne tlak používaný programom B zabraňuje spätnému toku. Program B je teda vhodný najmä na odstraňovanie laktátu. Začiatočníci by tento program mali začať používať až po nejakej dobe pravidelného používania programu A.

Program C - Double

Program C je ideálna pre krátke aplikácie Je veľmi podobný programu A, ale nafukujú sa vždy dve komory naraz, dochádza tak k dvojnásobnému opakovaniu za rovnaký čas.

Program D - Impulse

Krátka a intenzívne aplikácie, to je program D. Tento program je navrhnutý pre maximálny počet opakovaní v čo najkratšom čase a využíva sa tam predovšetkým pri nedostatku času.

Program E - Intense double

Program umožňujúci vlnitú masáž, pričom sú nahustené dve komory naraz. Tým sa zabraňuje spätnému toku odpadových látok, ktoré sa odstraňujú masážou. Slúži na veľmi dôsledné regeneráciu.

Program F - Intense flow

Program na podobnej báze ako program B Intense. Niekoľko komôr sa nafúkne naraz na zabránenie spätného toku. Je vhodný na odstránenie laktátu pri nižšej intenzite ako program B.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

8 individuálnych vzduchových komôr v kombinácii s vysokým tlakom umožňuje efektívne "vytlačovanie" metabolitov z rúk, čím ovplyvňuje nielen ruky, ale aj organizmus ako celok možnosť nastavenia jednotlivých komôr

8 úrovní tlaku od 30 - 240 Torr možnosť deaktivácie jednotlivých komôr počas aplikácie v miestach zvýšenej bolesti alebo zranenia

nastaviteľný čas aplikácie od 5 - 90 min

6 individuálnych programov (programy pre krátky, dlhý a veľmi intenzívny masážny cyklus)

Kontraindikácie:

neliečená hypertenzia

kardiostimulátor

tehotenstvo

onkologickí pacienti

vysoké štádium kŕčových žíl

cievne implantáty v horných končatinách

156,00 €