CYKLOTRENAŽÉR WAHOO KICKR POWER SMART 2021

Wahoo KICKR Vás nebude obmedzovať ani pri sebenáročnějším tréningu alebo šprinte, vďaka možnosti maximálneho výkonu až na hranicu 2200W je jedným z najvýkonnejších trenažérov na trhu. S obľubou ho preto využívajú aj poprední svetoví profesionálni jazdci ako napríklad borci z tímu Sky. Jeho prepracovaná technológia prináša možnosť trénovať v interiéroch s úplne realistickým a presným nástrojom. Svojimi kompaktnými rozmermi nezaberá príliš miesta a jednoduchá konštrukcia vyžaduje iba odňatí zadného kolesa vášho cestného stroja. Vďaka premyslenej zostave môžete využiť aj vašu vlastnú prehadzovačku. Využíva osvedčenú technológiu zotrvačníka a pokročilých algoritmov, simuluje skutočnú jazdu vrátane záťaže počas zmeny profilu.

KICKR bol postavený na kvalite, ktorú cyklisti po celom svete čakajú od Wahoo. Watt po wattu, sezónu po sezóne.

Samozrejmosťou je tichý chod, jednoduchá inštalácia a kompatibilita s tréningovými a športovými aplikáciami.

kompatibilita:

KICKR sa prepája hladko s Wahoo KICKR Trainer Accessories, Wahoo elementov Bike Computers a Wahoo Sensors spolu s najobľúbenejšími aplikáciami (napr. Zwift, Rouvy, TrainerRoad) a softvéry, ktoré vytvárajú dokonalé prostredie pre indoorové tréningy.

Kompatibilný so zariadeniami iOS a Android.

Ponúka kompatibilitu s dokoupitelným KICKR CLIMB pre prednú vidlicu, vďaka ktorému posuniete tréning na ďalšiu úroveň tým, že do svojich cvičenie integrujete skutočné náklony pri stúpaniach a zjazdoch.

Video tu

Hlavné prednosti:

oceľová konštrukcia

Nosnosť 120 kg

Hmotnosť zotrvačníkov 7.25kg

Maximálna watty 2200 W

Maximálny uhol stúpania po prepojení s Wahoo Climb 20%

Pripojenie Bluetooth 4.0

Kompatibilný s 24 ", 26", 28 "a 29" kolesami

Orech pre kazetu 8-11 rýchlosťou (kazeta nie je súčasťou)

Presné meranie + -2%

Napodobenie priebehu reálne jazdy

Jednoduchá inštalácia

1 229,00 €