STRYD NEXT GEN wattmeter 1ks

NOVINKA

STRYD Next Gen - nová generácia patentovaného bežeckého wattmetra.

Nový dizajn, ešte odolnejšie prevedenie, 5x lepšia odozva, schopnosť zachytiť zaťaženie dolnej časti tela a ďalšie vylepšenia svetovo najpopulárnejšieho bežeckého wattmetra.

Ide už o tretiu generáciu tohto zariadenia, ktorá ako jediná na svete vie rozpoznať a vyhodnotiť vplyv (proti) vetra na váš beh.STRYD analyzuje a berie do úvahy nielen vašu rýchlosť (tempo), bežeckú techniku (kvalitu dopadu a odrazu) či sklon svahu, ale aj protivietor či podporu vetra v chrbte. Vie dokonca veľmi presne odhaliť a kvantifikovať aj pomoc vodiča pred vami.

Hlavné vylepšenia oproti predchádzajúcemu modelu STRYD Everest

- čidlá na detekciu vetra (zachytávajú protivietor, zadný vietor, bočný vietor, beh za vodičom či v skupine)

- nový, ešte dokonalejší senzor pohybu

- novo pridaný senzor prostredia (snímače pre teplotu a vlhkosť vzduchu)

- novo pridaný magnetometer (jeho funkcia bude využitá pri ďalších aktualizáciách softvéru)

- zväčšená pamäť zariadenia (64x viac pamäte znamená časovo dlhší a presnejší zber bežeckých dát)

- nový indikátor nabíjania

- vylepšené párovanie s ďalšími zariadeniami (hodinky, telefón, ...)

- zvýšený dosah antény

- nové uchytenie na topánku (jednoduchšie pripínanie)

Aj naďalej Stryd disponuje možnosťou offline záznamu a ukladá všetky dáta o behu aj keď pri sebe práve nemáte hodinky alebo telefón. Po ukončení aktivity je možné dáta jednoducho synchronizovať a následne analyzovať v internetovej platforme PowerCenter alebo ďalších obvyklých rozhraniach (Garmin Connect, Suunto MovesCount, atď.).

Všetky aktualizácie systému prebiehajú cez voľne dostupnú aplikáciu STRYD pre telefóny Android aj iOS.

Prenos signálu medzi Stryd a vaším zariadením je možný pomocou protokolov ANT+ a Bluetooth Smart. Stryd je ľahko prepojiteľný s ľubovoľnou zobrazovacou jednotkou, vrátane mobilného telefónu a bežeckých hodiniek všetkých renomovaných značiek. Zaznamenané dáta sa automaticky vyhodnocujú a po skončení aktivity ďalej prenášajú do internetového úložiska pre ďalšiu analýzu a archiváciu. Stryd vie na jedno nabitie zaznamenať stovky kilometrov behu, je vodotesný a dobíja sa pomocou nabíjacieho klipu a štandardného USB konektora.

Long Life dobíjacia batéria vydrží bez nabíjania pri aktívnom behaní priemerne 2 týždne, pri nepretržitom zázname Stryd zvládne minimálne 20h v kuse.

Flexibilné upínanie. Stryd sa ľahko pripína na akúkoľvek bežeckú obuv pomocou jednoduchého a bezpečného klipu. Pokiaľ beháte s niekoľkými pármi topánok, môžete medzi nimi Stryd jednoducho prehadzovať, samotné nasadenie na topánku je behom niekoľkých sekúnd.

Stryd vyniká svojou presnosťou. Je mimoriadne presným ukazovateľom tempa, nevadí mu zmena obuvi, povrchu, rýchlosti a terénu, nepotrebuje kalibrovať. Výrazne prekračuje presnosť a konzistenciu dát z GPS alebo barometrického výškového senzora.

Odolnosť jeho puzdra je zaručená vystuženými vláknami, ktoré Stryd udržujú v bezpečí proti rozbitiu v každom predstaviteľnom type bežeckého terénu. Stryd je možné používať aj za dažďa a vo vlhkom prostredí, nie je však určený na ponorenie do vody na dlhšiu dobu.

Stryd je skutočne ľahký. Váži iba 8 gramov a na topánke ho teda ani nezaregistrujete.

Stryd je určený pre každý beh. Dáta zo Stryd využijete pre trailový beh aj cestný, na dráhe aj na bežiacom páse. Náskok pri behaní s wattmi je viditeľný na každom kroku, či sa jedná o pohodový tréning, alebo váš životný závod.

Stryd je kompatibilný so systémami:

Garmin, Polar, Suunto, TrainingPeaks, WKO4, FinalSurge, Zwift, Todays Plan, iSmoothRun, Smashrun, Xhale, Golden Cheetah, SportTracks, 2PEAK

Mobilná aplikácia Stryd funguje v systémoch iOS a Android.

Stryd je možné spárovať s hodinkami:

Apple Watch, Garmin, Polar, "Suunto" (u Suunta sa v poslednej dobe vyskytujú výpadky signálu a nemožnosť spojenia)

Detailný zoznam zariadení je na officiálnych stránkach Stryd

OBSAH BALENIA

1x STRYD Next Gen

2x Klip na upevnenie na topánku (čierny a oranžový)

1x Nabíjací držiak

1x Nabíjací kábel pre štandardnú USB nabíjačku

Aplikácia STRYD pre smart phone je voľne na stiahnutie na Google Play, iPhone AppStore

Webová aplikácia POWER CENTER pre detailnú analýzu wattového záznamu vášho behu a tvorbu tréningových plánov.

289,00 €