STRYD 3.0 Wind

Wind je najnovší model patentovaného bežeckého wattmetra Stryd - ukazovatele bežecké výkonnosti a tréningového zaťaženia bežca.

Doporučujeme pre plné využitie a 100% kompatibilitu s COROS PACE 2!

Stryd prináša pre bežcov wattmi, objektívne metriku, ktorá reaguje presne a okamžite. Táto unikátna dáta sú vynikajúcim pomocníkom pre určenie a optimalizáciu tréningového aj pretekárskeho tempa v teréne, na dráhe i na bežiacom páse. Umožňuje tak nebývalo efektívne vedenie tréningu a okamžitú kontrolu správnej intenzity tréningové dávky.

Ide už o tretiu generáciu tohto zariadenia, ktorá ako jediná na svete vie rozpoznať a vyhodnotiť vplyv vetra na váš beh. Stryd berie do úvahy nielen vašu rýchlosť, bežeckú techniku ​​a sklon svahu, ale aj protivietor či podporu vetra v chrbte a dokonca aj pomoc vodiče pred vami.

Hlavné vylepšenia oproti predchádzajúcemu modelu Stryd Everest

- čidla na detekciu vetra (zachytávajú protivietor, zadné vietor, bočný vietor, beh za vodičom alebo v skupine)

- nový, ešte dokonalejšie senzor pohybu

- novo pridaný senzor prostredie (snímače pre teplotu a vlhkosť vzduchu)

- novo pridaný magnetometer (jeho funkcia bude využitá pri ďalších aktualizáciách softvéru)

- zväčšená pamäť zariadenia (64x viac pamäte znamená časovo dlhší a presnejšie zber bežeckých dát)

- nový indikátor nabíjania

- vylepšené párovanie s ďalšími zariadeniami (hodinky, telefón, ...)

- zvýšený dosah antény

- nové uchytenie na topánku (jednoduchšie pripínanie)

Aj naďalej Stryd disponuje možnosťou offline záznamu a ukladá všetky dáta o behu aj keď pri sebe práve nemáte hodinky alebo telefón. Po ukončení aktivity možno dáta jednoducho synchronizovať a následne analyzovať v internetovej platforme PowerCenter alebo ďalších obvyklých rozhraniach (Garmin Connect, Suunto Movescount, atď.).

Akékoľvek aktualizácie systému prebiehajú skrz voľne dostupnú aplikáciu v telefóne.

Odkaz pre Android a iOS

Prenos signálu medzi Stryd a vaším zariadením je možný pomocou protokolov ANT + a Bluetooth Smart. Stryd je ľahko prepojiteľný s ľubovoľnou zobrazovacou jednotkou, vrátane mobilného telefónu a bežeckých hodiniek všetkých renomovaných značiek. Zaznamenané údaje sa automaticky vyhodnocujú a po skončení aktivity ďalej prenáša do internetového úložisko pre ďalšiu analýzu a archiváciu. Stryd vie na jedno nabitie zaznamenať stovky kilometrov behu, je vodotesný a dobíja sa pomocou nabíjacieho klipu a štandardného USB konektora.

Long Life batéria vydrží bez nabíjania pri aktívnom behaní priemerne 2 týždne, pri nepretržitom zázname Stryd zvládne minimálne 20h v kuse.

Flexibilné upínanie. Stryd sa ľahko pripína na akúkoľvek bežeckú obuv pomocou jednoduchého a bezpečného klipu. Ak beháte s niekoľkými pármi topánok, môžete medzi nimi Stryd jednoducho prehadzovať, samotné nasadenie na topánku je v priebehu niekoľkých sekúnd.

Stryd vyniká svojou presnosťou. Je mimoriadne presným ukazovateľom tempa, nevadí mu zmena obuvi, povrchu, rýchlosti a terénu, nepotrebuje kalibrovať. Výrazne prekračuje presnosť a konzistenciu dát z GPS či barometrického výškového senzora.

Odolnosť jeho puzdra je zaručená vystuženými vláknami, ktoré Stryd udržujú v bezpečí proti rozbitiu v každom predstaviteľnom typu bežeckého terénu. Stryd je možné používať aj za dažďa a vo vlhkom prostredí, nie je však určený pre ponorenie do vody na dlhšiu dobu.

Stryd je naozaj ľahký. Váži iba 8 gramov a na topánke ho teda ani nezaregistrujete.

Stryd je určený pre každý beh. Dáta zo Stryd využijete pre trailový beh aj cestné, na dráhe i na bežiacom páse. Výhoda behanie s watty je v každom kroku, či sa jedná o pohodový tréning, alebo váš životný závod.

Stryd je kompatibilný so systémami:

Garmin, Polar, Suunto, TrainingPeaks, WKO4, FinalSurge, Zwift, Today's Plan, iSmoothRun, Smashrun, Xhale, Golden Cheetah, SportTracks, 2PEAK

Mobilná aplikácia Stryd funguje v systémoch iOS a Android.

Stryd možno spárovať s hodinkami:

Apple Watch, Garmin, Polar, Suunto

270,00 €