POWERBREATHER PB 01

Bazár

Rozbalený, nepoužitý.

Optimálny plavecký šnorchel pre plavecký výcvik v bazéne.

POWERBREATHER je šnorchel novej generácie! S ním zažijete plávanie, ale aj potápanie so šnorchlom v novej dimenzii.

POWERBREATHER vás vždy zásobí 100% čerstvým vzduchom cez dva vzduchové kanály - bez ohľadu na to, ako dlho a ako intenzívne plávate.

Môžete sa plne sústrediť na rytmus svojho pohybu bez toho, aby ste museli otáčať hlavou, bez prehĺtania vody, bez vyfukovania šnorchel. Pri plávaní voľným spôsobom nedochádza k rotačnému pohybu hlavy na dýchanie. Váš krk a hlava ležia uvoľnene vo vode, zatiaľ čo vy sa zhlboka nadýchnete a vydýchnete cez POWERBREATHER - rovnako ako na súši. Úplne odpadá nepríjemné vyfukovanie tekutín.

POWERBREATHER je jediný šnorchel, s ktorým sa môžete potápať bez toho, aby ste ho museli vyfukovať tlakom. Inteligentné ventily chránia pred vniknutím vody a umožňujú možnej vode automaticky uniknúť počas dlhých a hlbokých ponorov prirodzeným výdychom. Takže môžete okamžite pokračovať v dýchaní na povrchu. Jednosmerný vzduchový systém vás vždy zásobí nevyužitým vzduchom bohatým na kyslík. POWERBREATHER sa dokonale prispôsobí akémukoľvek tvaru hlavy, sedí pohodlne a bezpečne bez toho, aby vás obmedzoval v pohybe. Zabezpečuje to jeho patentovaná technológia a vynikajúci dizajn.

POWERBREATHER je možné kedykoľvek rozšíriť o príslušenstvo: napríklad na preklápanie s flipovými uzávermi alebo na otvorenú vodu pomocou Speed ​​​​Vents Easy L.

POWERBREATHER je vhodný AJ pre deti od cca 7 rokov, ktoré už vedia dobre plávať a pod dohľadom rodičov. V cene:

1 Powerbreather - inovatívny systém šnorchlovania s inteligentným SYSTÉMOM FRESH AIR SYSTEM pre 100% čerstvý vzduch.

2-rýchlostný ventil easy S

1 mäkké puzdro so zipsom a vetracími otvormi pre bezpečné uloženie

Údaje o produkte:

Veľkosť produktu: 330 mm x 198 mm x 38 mm

Hmotnosť produktu: 220 g

Farba: biela/modrá

Balenie/Rozmery: Puzdro 335 mm x 220 mm x 50 mm

Originálne stránky kliknite na odkaz POWERBREATHER

56,00 € 100,00 €