AMEO POWERBREATHER 7 najčastejších otázok

30.03.2016 10:54

Milí priatelia,

ani nie dva týždne od spustenia predaja a máme tu nielen vaše prvé objednávky /veěmi pekne za ne ďakujeme/ ale hlavne aj prvé otázky z praxe.

Tu sa pokúsim v krátkosti, na najčastejšie sa opakujúce otázky odpovedať:

1.Pre koho je určený AMEO POWERBREATHER?

S AMEOm môže trénovať každý. Ten kto sa učí iba plávať, odporúčame pod dozorom trénera. Alebo si to dobre natrénovať v plytkej vode, bez plávania. Dýchanie so šnorchlom si vyžaduje istú dávku cviku. Ten kto šnorchlovanie ovláda, nemá problém.

2.Je lepšie plávať o štipcom na nose?

Ako u koho. Štipec nie je súčasťou balenia. Záleží na vašom vytrénovaní sa v šnorchlovaní a technike ovládania dýchania so šnorchlom, BEZ VYDYCHOVANIA nosom!! Takže, skúste vždy dopredu so štipcom a bez štipca. A uvidíte.

3.Chcem plávať/ šnorchlovať aj v mori.Aký z troch typov potrebujem AMEO POWERBREATHER?

Jednoznačne, najvyšší model.Nechceme vás pripraviť iba tak o peniaze :-) Iba v najvyššom modeli sú nástavce na otvorené, viac ščerenú vodu, ako v bazéne. Aj so sitkom, ktoré bráni nečistotám v prieniku do trubíc.

4.Je vhodný AMEO aj pre deti?

Určite áno. Ale dopredu sa vždy poraďte.Náustok má istú veľkosť a tipujeme, že deťom vo veku 5-10 rokov, podša fyziognómie úst, môže byť náustok veľký a nepohodlný.

5.Ako mi pomôže AMEO v bazénovej obrátke? V jej natrénovaní sa a zlepšení sa?

Toto je veľmi individuálne. S AMEOm je minimálna šanca /keď máte zvládnutú techniku obrátky v bazéne pod vodou/ že sa naberie voda do šnorchla plus podľa typu obrátky, máte nádstavce na stranové obracanie sa, alebo kolmo na stenu bazéna/ Takže ten,kto rozumie o čom píšeme v zátvorke, je už pravdepodobne zdatnejší plavec :-) Ten kto nerozumie, ten potrebuje trénovať a ideálne s trénerom,ktorý ho naučí nielen obrátku,ale aj správne šnorchlovať.Takže samotný prístroj, iba prístroj v natrénovní nepomáha.Nie je to ozajstný tréner :-)

6.Dostanem pri kúpe zľavu? /najčastejšia otázka/ :-)

Áno, ak niekto plánuje zakúpiť viac,ako 3ks v jednej objednávke, ozvite sa vopred a dohodneme sa. Tiež plavecké oddiely,  telesne postihnutí a rehabilitačné centrá, dôchodcovia, dostanete zľavu.

7. Som dôchodca, ako mi pomôže AMEO?

PLávanie s AMEOm vám uľahčí vstup do techniky správneho plávania. Hlavne pri kraule, kde je dôležité držanie tela, hlavy, plávať s ponorenou hlavou, vydychovať do vody a podobne. Keď chcete,aby napr.krčná chrbtica a vôbec celé chrbtové svalstvo bolo v pohode, bez špatného napätia z nesprávneho držania tela vo vode,AMEO je ideálne. Nevynárate hlavu,dýchate a "ležíte " vo vode ako treba, plávate s vačšou ľahkosťou a môžete viac precítiť techniku rúk, nôh....... a uvedené neplatí iba pre ľudí v dôchodkovom veku !

Tak toto sa najčastejšie zatiať pýtate. Čokoľvek tu nie je, máte otázku, pýtajte sa dopredu. Chceme aby ste boli naši klienti. Ale spokojní a v zdraví využívajúci naše produkty.

Krátke video Jan Frodeno